Książki

SOPHIE HAYES "SPRZEDANA. MOJA HISTORIA"

lipca 25, 2014 Slomkowo 0 Komentarzy


Sophie Hayes "Sprzedana"

Dziś wpadłam na chwilę do Empiku po kolejny tom Agathy Christie, ale niestety- były same pustki.
Reasumując przegapiłam zakup 2 i 3 tomu. Na szczęście dostałam 4 w "Piotrze i Pawle" w "Galerii Malta". Jeśli ktoś jeszcze nie ma i jest w poszukiwaniu to zapraszam do P&P zostały ostatnie sztuki.
Jeżeli orientujesz się gdzie zakupię 2 i 3 tom bardzo proszę o kontakt ;) Wystarczy kliknąć "+" na górze bloga, aby wyświetlić maila do mnie.

Będąc już  w Empiku nie mogłam przejść obojętnie obok tej oto książki "Sprzedana" Sophie Hayes. Pierwsze rzuciłam mi się zniżka -50% od ceny regularnej, czyli kosztowała mnie ok. 18 zł. Jeżeli często kupuje się książki to z pewnością się wie, iż obok takich wyprzedaży nie można przejść obojętnie.


Co najważniejsze na półce leżała ostatnia, oznaczało to dla mnie, że jest warta uwagi.


Sophie Hayes "Sprzedana"

Opis książki: - Najgłośniejsza i najbardziej wstrząsająca autobiografia 2012 w Wielkiej Brytanii.


Sophia to młoda dziewczyna, która odwiedza swojego chłopaka we Włoszech. Na początku wszystko pięknie się układa, ona się w nim zakochuje on niby też w niej. Ale gdy informuje go, że musi już wracać do Anglii, wtedy zaczyna się prawdziwy horror. Przyjaciel Sophie pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Zostaje przez niego zmuszona do prostytucji. 

Moim zdaniem, książka jest ku przestrodze, dla młodych dziewcząt, że nie zawsze ten co pięknie mówi, ma również wobec nas dobre intencje.
Podobno trwają dyskusje na temat ekranizacji drastycznych przeżyć Sophie Hayes...

Ktoś z Was czytał książkę Sophie Hayes?

0 komentarze: