Lifestyle

PIĘĆDZIESIĄT TWARZY GREYA: ZWIASTUN

sierpnia 20, 2014 Slomkowo 1 Komentarzy


I ruszyła produkcja zdjęć "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Popularna powieść E.L. James nagrywana jest w mieście zachodniek Kanady- Vancouver. Jamie Dornan wcieli się w tytułowego bohatera GREYA a Dakotą Jonhson zagra (Anastazją Steele).
Premiera filmu zapowiedziana jest na najbliższe walentynki.

Mnie osobiście Jamie Dornan w ogóle nie urzekł, jest beznadziejny. Nie takiego Greya sobie wyobrażała, myślałam, że dadzą kogoś bardziej męskiego. A on wygląda jakby dopiero skończył 18 lat. A Dakota Jonhson to jakieś nie porozumienie. Raczej nie wybieram się do kina, poczekam aż film będzie dostępny już online.Już bardziej mi Charlie Hunnam i Dakota Johnson pasowali pomimo, że wielu fankom nie przypadł on do gustu.


Jak wam się podoba Jamie Dornan jako Grey?


Na końcu można usłyszeć promujące wideo Beyonce "Haunted".


1 komentarz:

  1. A mnie z kolei Jamie Dornan przekonał, choć zdecydowanie lepiej prezentuje się z zarostem. Dakote Johnson też uważam, za dużą porażkę. W sumie nie spodziewałam się fajerwerków, tylko kolejnego romansidła- takiego co się ogląda "dla odmóżdżenia", do kina też się raczej nie wybiorę. Co do piosenki od Beyonce - daje więcej emocji niż aktorzy ;) Buźka ;*

    OdpowiedzUsuń