Fitness

NOWOŚĆ DEEPWORK W 2B3 ACTIVE FITNESS

września 12, 2014 Słomkowo 3 KomentarzyW  środę byłam na zajęciach z DeepWORK 2be Aktive Fitness.
DeepWORK 2be Aktive Fitness. Czym jest deepWORK? 

To zupełnie inny, pełen energii trening funkcjonalny oparty na pięciu elementach: ziemi, drewna, ognia, metalu i wody, które z kolei symbolizują różne źródła energii, a to łączy się z różnym typem wysiłku fizycznego. Bazując na koncepcji Yin i Yang, program deepWORK™  zaprojektowano tak, aby zawsze łączył w sobie napięcie i rozluźnienie mięśni oraz ćwiczenia oddechowe.

Jak wygląda trening?

Przed rozpoczęciem takiego treningu, poświęcamy moment na wyłączenie się z wszystkiego, co nas pochłania w życiu codziennym. Początek treningu to spokojna, łatwa, funkcjonalna rozgrzewka. Następnie wprowadzane są różne sekwencje, tak żeby tylko pobudzić mięśnie, wydłużyć je oraz rozgrzać kończyny i stawy. Po drugiej fazie tzw. Swingów, mamy główną część lekcji, którą stanowią przyspieszenia. Ta część zajęć to już dynamiczne kombinacje ćwiczeń. Kiedy dochodzimy do momentu, kiedy myślimy, że jesteśmy już zbyt zmęczeni, ten koncept treningowy uzmysławia, że jesteśmy w stanie pójść dalej w swoim treningu niż kiedykolwiek nam się wydawało.

Dla kogo jest deepWORK?

Jest przeznaczony dla KAŻDEGO, niezależnie od wieku i kondycji, dla pań i dla panów, dla tych co dopiero zaczynają i dla mocno zaawansowanych. Każdy wybiera wersję ćwiczenia dla siebie i swoje własne tempo, skupia się tylko na pracy swojego ciała.

źródło :http://www.shausha.pl/deepwork

Zapraszam Wszystkich do 2be Active Fitness w Swarzędzu!!!

3 komentarze:

  1. Chciałabym otworzyć swój klub fitness i mam takie pytanie czy musi być zamontowana jakiaś specjalna podłoga sportowa?

    OdpowiedzUsuń
  2. Fitness w dzisiejszych czasach jest bardzo ważny... Aktualnie pracuję nad obwisłymi ramionami i muszę przyznać, że walka z tą partią ciała jest bardzo trudna ;)

    OdpowiedzUsuń