CHRISTMAS GIFTS

grudnia 29, 2014 Slomkowo 2 KomentarzyJuż po światach a ja dziś tradycyjnie przychodzę do Was z gwiazdkowymi prezentami.
W tym roku większość prezentów była zaplanowana. Lubię jak się mnie pyta co chcę dostać od Gwiazdora :P Wtedy większość prezentów jest trafiona. 
Na pierwszy rzut idą kolczyki z Apart od mojego wspaniałego mężulka. Sam wybierał. Dla mnie są idealne. Sama lepszych bym nie wybrała.

Already after the worlds and I still have traditionally come to you with presents.
This year, most of the gifts was planned. I like how you ask me what I want to get the Santa Clause then most of the gifts is hit .
At first glance they go earrings Apart from my wonderful mężulka . Sam chose . For me they are perfect. Sam would not have chosen better.


Na ten koc i poduszki czaiłam się od dłuższego czasu. Idealnie pasują do naszego salonu <3

At this blanket and pillow lurking for a long time. Fit perfectly into our living room.
Zegarek Fossil dostałam od męża na mikołaja :) Od dawna marzył mi się właśnie taki delikatny zegarek. Pasuje on do każdej stylizacji tej eleganckiej jaki i tej sportowej.

Fossil watch I got from my husband for santa :) 
I have long dreamed of just such a delicate watch. It fits into each of the elegant styling and the sport what.


Książka jest obowiązkowym prezentem w naszej rodzinie. "Labirynt Lukrecji" sama sobie wybrałam. Zawsze była ciekawa jak piszę Agnieszka Chylińska. "Dziecko dla odważnych" ta lektura na pewno mi się teraz przyda. Jak przeczytam te obie pozycje na pewno Wam je zrecenzuje :)
Ktoś czytał którąś z tych pozycji?

The book is a must in our family gift. Book "Labirynt Lukrecji" i chose itself.  I've always been curious as I write Agnieszka Chylińska. "Dziecko dla odważnych" this book will definitely be useful to me now. Someone reading of these books?

A Wy kochani zadowoleni z prezentów od Gwiazdora? 
And you loved pleased with the gifts?

Pozdrawiam
Agnieszka

2 komentarze: