Ciąża

CIĄŻOWA SESJA W DOMU

lutego 09, 2015 Słomkowo 6 KomentarzyWitajcie!

Sesja ciążowa została wykonana przez mojego kochanego męża. W ogóle tego nie-planowaliśmy, to ja miałam zrobić mojemu W. zdjęcia, bo potrzebował. A że wyszły całkiem niezłe to chciałam się z Wami nimi podzielić. Wierzcie mi czy nie te zdjęcia zrobiliśmy w jakieś 15 minut i jeszcze na dodatek w piżamie :D 
Uważam, że każda przyszła mama może mieć piękne zdjęcia z brzuszkiem i wcale nie musisz być modelką. Tylko w ciąży brzuch jest wspaniałym obiektem do fotografowania :)
Jeszcze nie wiemy, czy będziemy robić sesje studyjną. Wydaje mi się, że sami zaopatrzymy się w ciekawe akcesoria na plenerową sesje. 
Jestem ciekawa czy Wy mieliście okazje uczestniczyć w  profesjonalnej sesji ciążowej. Dajcie mi koniecznie znać :)

Zapraszam na moją mini sesje ciążową :)

Zrobiliśmy kilka zdjęć portretowych.
U nas 29 + 5 tydzień ciąży:

 • przybrałam jakieś 9 kg
 • według aplikacji maluszek waży 1,5 kg i mierzy 27 cm
 • nasza mała fasolka dużo się rusza, najchętniej w nocy kiedy mi się chce spać
 • rodzimy za 72 dni to zaraz tuż tuż...

6 komentarzy:

 1. Super zdjęcia, piękny brzuszek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia i piękna mama :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy oglądam zdjęcia z ciążowych sesji, nawet takich spontanicznych, żałuję, że sama takiej nie miałam. Mam kilka zdjęć z czasu ciąży, robione telefonem, więc raczej średnie. W kolejnej ciąży na pewno sobie nie odmówię ;)).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie, to wspaniała pamiątka na całe życie :)

   Usuń
 4. Zdjęcia brzuszkowe są piękne! Sama również miałam sesję domową kilka miesięcy temu, dokładnie tydzień przed narodzinami mojej córeczki. Efekty może nie są takie jak od fotografa, ale pamiątka na lata :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jest ważne, że nie od fotografa, najważniejsze iż udało Wam się zmobilizować i zrobić je samemu to cieszy milion razy bardziej <3

   Usuń