Ciąża

DMUCHANY KOŁNIERZ DO KĄPIELI NIEMOWLĄT I DZIECI - BABY SWIMMER

czerwca 25, 2015 Słomkowo 0 Komentarzy


Parę dni temu zakupiłam świetny gadżet dla mojego maluszka. A jest nim dmuchany kołnierz do kąpieli. Rewelacyjny patent dla dziecka na oswajanie się z wodą, który umożliwia na regularne ćwiczenia wszystkich partii mięśni, czerpiąc przy tym radość z kąpieli. Testowałam kołnierz głównie w wannie, wydaje mi się, że jest już za duży do wanienki, by mógł swobodnie sobie machać nóżkami. Jako mama korzystająca z dmuchanego kołnierza w wannie dla mojego 8 tygodniowego maluszka, mogę z pełną świadomością stwierdzić, że Baby Swimmer u nas sprawdził się doskonale. To było dla Oliviera nowe doświadczenie, które wywołało w nim dużo pozytywnych emocji. Pierwsza kąpiel nie trwała dłużej niż 10 minut, zaraz po tym, go nakarmiłam i szybko zasnął.


Co to jest BABY SWIMMER... Czyli informacje ze strony producenta.


Dmuchany kołnierz do kąpieli dla niemowląt i małych dzieci, przeznaczony do codziennego użytku w domowej wannie oraz na basenach, pływalniach i wodach odkrytych. Dla niemowląt od pierwszego tygodnia życia i dzieci do 24 miesięcy, o wadze nie przekraczającej 12kg. 
Zapinany pod brodą kołnierz pozwala dziecku unosić się swobodnie na powierzchni wody i pływać. Używanie Baby Swimmer w codziennej kąpieli stwarza maluszkowi warunki do systematycznego treningu pływackiego w domowej wannie. Kołnierza można używać na basenie i we wszystkich miejscach wyznaczonych do pływania dla dzieci. Baby Swimmer został wyprodukowany z wysokogatunkowych materiałów, bezpiecznych dla niemowląt i dzieci. Spełnia unijne normy bezpieczeństwa EN-71.


Moje pierwsze wrażenie?


Co za kiczowate opakowanie i do tego jeszcze wyprodukowane w Chinach na zlecenie i pod kontrolą Baby Swimmer. Uwierzcie mi miałam pewne obawy, czy dany produkt będzie spełniał swoje zadanie. I to zupełnie niepotrzebnie się martwiłam, bo gdy rozpakowałam jej zawartość, okazało się, że kołnierz jest bardzo solidnie wykonany. Bardzo szybko i łatwo się pompuje. Po napompowaniu było mi samej ciężko założyć kołnierz maleństwu, dlatego poprosiłam o pomoc męża. Zbyt sztywny mi się on wydał. Ze strony Oliviera nie było żadnych protestów, posłusznie włożył kołnierz i od razu wsadziliśmy go do wanny. Niemowlęta, które nie siedzą samodzielnie, zawsze będzie potrzebna pomoc drugiej osoby. 
Zdecydowanie poleciłabym ten kołnierz rodzicom małych dzieci, które jeszcze same nie siedzą. 


Jak dbać o kołnierz?


Czyścimy miękką ściereczką lub gąbką zanurzoną w ciepłej wodzie, używamy płynu przeznaczonego do kąpieli dzieci lub zwykły szamponem dla dzieci.

WAŻNA INFORMACJA!!!


NIGDY NIE ZOSTAWIAJCIE DZIECKA W KĄPIELI BEZ OPIEKI OSOBY DOROSŁEJ! A tak oto prezentuje się nasz synek Olivier w dmuchanym kołnierzu, zobaczcie jakie dziecko jest szczęśliwe i zadowolone :) Już się nie mogę doczekać, aż przetestujemy go na basenie :) To dopiero będzie radocha dla takiego brzdąca.

0 komentarze: