KARUZELA Z LATAJĄCYMI PTASZKAMI ORIGAMI

listopada 10, 2015 Słomkowo 3 Komentarzy


Wczoraj razem z mężem zamontowaliśmy karuzelę nad łóżeczkiem Oliviera. Chciałam mu ją kupić zaraz po urodzeniu, ale każda położna odradzała mi  twierdząc, że niemowlę do 3 miesiąca nie powinno mieć żadnych wiszących zabawek przed oczami. Teraz mały skończył pół roczku i w końcu zakupiłam mu lekką karuzelę z origami. Z czystym sumieniem polecam Wam Sabandoo, zresztą zobaczenie sami jak są pięknie wykonane. Ptaszki są dostępne w wielu wzorach. Karuzela wykonana jest z bezpiecznych materiałów. Karuzelę zamontowaliśmy na suficie, przywiązując lniany sznurek na wkręcie.
Mój syn jest nią zachwycony. Dziś od rana wpatrywał się w te latające ptaszki. Wreszcie miałam swoje 5 minut na wyszykowanie się :)
Życzę Wam miłego wieczoru oraz mile spędzonej środy- jutro wolne!


Przy kupnie karuzeli zwrócicie uwagę na dwie ważne rzeczy: powinna być lekka oraz sposób montowanie powinien być bezpieczny i porządnie wykonany,tak aby nie spadła na naszego szkraba.

Karuzela: Sabandoo
Pościel: LaMillou


Tutaj krótki filmik i reakcja Oliviera :)

3 komentarze:

  1. Nie dość, że nie powinno mieć nic nad oczami to jeszcze wszystko co go otacza np. pościel, zabawki, obrazki powinny być czarno-białe :) Ale w pośród tylu wspaniałych rzeczy jest to po prostu nie do zrobienia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna! Za niedługo przyjaciółka stanie się Mamą takiego bąbelka, więc może to będzie dobry prezent na baby shower ;-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczna karuzela. a Oliwierek uroczy :)

    OdpowiedzUsuń