Dziecko

GREENTOM. EKO-SPACERÓWKA Z RECYKLINGU + FILM

lipca 31, 2016 Słomkowo 0 KomentarzyDzisiaj chciałabym zaprezentować Wam chyba najbardziej "GREEN" wózek świata. Mowa tu o marce "GREENTOM", która bez wątpienia produkuje chyba najbardziej proekologiczne spacerówki (i nie tylko) dostępne na daną chwilę na rynku. Dlaczego tak sądzę? Zapraszam do lektury.

Materiał wykorzystany na siedzisko wyprodukowano z przetworzonych plastikowych butelek, ramę zaś z innych ogólnodostępnych trwałych, odnawialnych zasobów. Wózek  został opatentowany przez pewnego holenderskiego projektanta. Bart Bost, bo o nim mowa pragnął rzucić nowe, świeże eko-spojrzenie na spacerówki. Stanowczo stwierdzam, że mu się to udało! Po raz pierwszy zobaczyłam ten wózek u kogoś na Instagram'ie, to była miłość od pierwszego wejrzenia, która trwa oczywiście do dziś :) W tamtym momencie nawet nie widziałam, że jest to produkt ekologiczny i szczerze mówiąc nie to skłoniło mnie do jego zakupu. Wózek po prostu bardzo mi się podobał - i to w każdym calu! Szukając odpowiedniego modelu dla naszej rodziny wybór padł na jednoelementową wersję, tj. "Greentom Upp Classic" w barwach miętowo-białych.

Podsumowując. Wózek jest bardzo mobilny, lekki, łatwo go się składa i rozkłada. Jest idealny w podróży. Co ciekawe bardzo przykuwa uwagę przychodniów. Nie raz zostałam zapytana przez przypadkowych ludzi gdzie go kupiłam. Co dla niektórych wadą będzie mały kosz, lecz mi to nie przeszkadza. Większość rzeczy trzymam w torbie maluszka. Dla mnie "Greentom UPP Classic" to numer jeden i w 100 %  spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Więcej informacji na temat tej kultowej spacerówki znajdziecie na stronie www.greentom.com!


 Na moim kanale Agnieszka Słoma możecie zobaczyć jak świetnie bawimy się z Olim w SKATEPARKU :)0 komentarze: