Olivier

SUNDAY WALK

sierpnia 15, 2016 Słomkowo 4 Komentarzy


Kochani!
Dzisiaj mała odskocznia od zdjęć z Lanzarote. Jak co niedziele, pakujemy aparat do plecaka i ruszamy w nieznane nam miejsca. Tym razem padło na piękny obiekt jakim jest "Skaczący Młyn", który jest oddalony 21 km od Poznania. Miejsce stworzone dla rodzin z dziećmi. Naszą wycieczkę zaczynamy od spaceru po obiekcie, a następnie kończymy siedząc na wygodnej sofie, delektując się smakiem kawy i ciasta. 


Do dyspozycji gości są także rowery, gokarty, trampolina, łódka i koparki (klik). Zanim zdecydujecie się pojechać do Skaczącego Młyna warto wpierw zadzwonić i dowiedzieć się czy obiekt jest czynny, gdyż najczęściej w sezonie letnim w weekendy odbywają się tutaj wesela, często z poprawinami.

Polecamy wybrać się Skaczącego Młyna nie tylko dla samych widoków :). Na miejscu zaznacie nie tylko ciszy i spokoju, ale także porobicie fajne, rodzinne zdjęcia.













OLIVIER:

Koszula - F&F
Spodnie - F&F
Buty - Danielki
Wózek - Greentom

MAMA
Bluzka - COS
Buty- NEW LOOK
Spodnie - NEW LOOK

4 komentarze:

  1. Piękne miejsce :) super zdjęcia ... widać, ze naprawdę można tam odpocząć i cieszyć oczy widokami :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zakochałam się w Twoich zdjęciach. :)
    Są piękne!
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuje, to takie miłe usłyszeć takie słowa :*

      Usuń
  3. Piękne zdjęcia ! PO nich widać, że naprawdę można tam wypocząć. Szkoda tylko,że mieszkam po drugiej stronie Polski. Chyba również zacznę szukać coś takiego w swojej okolicy ;)

    OdpowiedzUsuń