Dziecko

DELI PARK, CZYLI PARK EDUKACYJNO - ROZRYWKOWY

października 25, 2016 Słomkowo 3 Komentarzy


Och kochamy wyszukiwać takie perełki na naszych wielkopolskich ziemiach, w szczególności gdy jest szansa zakupu biletu za prawie 50% normalnej ceny. Wszystko dzięki promocji na Groupon'ie. Przypadkowo trafiłam na tę ofertę, bo zazwczyaj tam nie zaglądam ale w drodze wyjątku postanowiłam sprawdzić, czy nie ma czasem w ofercie Deli Parku i okazało się, że jest! Zakupiliśmy bilety i ruszyliśmy w drogę. 

DELI Park to idealne miejsce na spędzenie miłych chwil z Waszymi pociechami na świeżym powietrzu w gąszczu  niesamowitych atrakcji zarówno dla małych jak i dużych.
Wśród wielu dostępnych na wyciągnięcie ręki ciekawostek znajdziemy m.in. mini zoo, realistyczne modele prehistorycznych zwierząt i owadów, mini zoo oraz miniatury znanych budowli z całego świata, właściwie to jest to całkiem sporych rozmiarów park miniatur. Nie zabraknie tu również suchych basenów z kolorowymi kulkami w urokliwym "małpim gaju", obserwowanych przez rodzinkę wesołych lemurów, które goszczą tam na czas zimnych pór roku.

Miejsce jest naprawdę godne polecenia. 

Aaa i warto się pośpieszyć. Promocja trwa do końca października, czyli do poniedziałku!
Dodam, iż park zajął pierwsze miejsce w konkursie Turystyczne hity Wielkopolan (2014).
PREHISTORCZNE ZWIERZĘTA
GIGANTYCZNE OWADY
MINI ZOO W KTÓRYCH  ZNAJDUJĄ SIĘ M.IN. ZWIERZĘTA DOMOWE, ALPAKI, KANGURY I LEMURY)
PARK MINIATUR
Planujemy tam wrócić za miesiąc już nie do scenrii dyniowej tylko do krainy Św. Mikołaja :)

Czapka i komin Oliviera został uszyty przez - IlajLove Szycie 3 komentarze: