Dziecko

AKCJA WSPIERAMY 3+ DO ROZDANIA ZAPAS KOSMETYKÓW

stycznia 26, 2017 Słomkowo 3 Komentarzy

Chcę Was kochani rodzice poinformować o inauguracji akcji „Wspieramy 3+,  będącej częścią programu wspierania rodzicielstwa bliskości "Blisko z Tobą chcę być" organizowanego przez markę Pharmaceris Emotopic. Mogę się tylko domyślać, jak trudna i wymagająca jest opieka nad noworodkiem, zwłaszcza wtedy, kiedy jest on wcześniakiem. Sytuacja jest jeszcze trudniejsza, kiedy na świat przychodzi nie jedno maleństwo, ale nawet trójka, czwórka lub...piątka! Marka Pharmaceris Emotopic postanowiła przekazać zapas kosmetyków tym rodzinom, którym urodziło się troje lub więcej dzieci w czasie jednego porodu. 
Co zrobić, aby dostać zapas kosmetyków? Nic wielkiego! Wystarczy, że wejdziecie na stronę „Akcja wspieramy 3+ na stronie www.emostrefa.pl i wypełnicie formularz  zgłoszeniowy.
Być może wśród Was znajdują się osoby, które w ostatnim czasie mogły cieszyć się zwielokrotnionym szczęściem i przydałoby im się wsparcie w postaci kosmetyków. Jeśli tak koniecznie udostępnijcie ten post dalej. Niech dotrze do mam, które będą mogły cieszyć się zapasem dermokosmetyków EMOTOPIC dla całej rodziny.3 komentarze:

  1. Ale fajna akcja. Nie słyszałam o niej, ale myślę, że rodzice wielodzietnej ciąży ucieszą się z każdej pomocy. I w ogóle ja wiem, że to wcześniaczki i mama na pewno wolałaby mieć je w domu a nie drżeć o każdego maluszka w szpitalu - ale śliczne są te zdjęcia. Szczególnie gdy są we czworo <3 <3 <3

    OdpowiedzUsuń