Zakupy

PLANNER ZAPLANUJ SWÓJ SUKCES - RECENZJA

stycznia 18, 2017 Słomkowo 10 Komentarzy

 

Chciałbym podzielić się dziś z Wami na prawdę super odkryciem! Zanim zacznę, muszę wspomnieć, iż staram się być kobietą zorganizowaną. Lubię notować, planować, zapisywać, podkreślać czy zakreślać. Dobry planner to podstawa dobrego harmonogramu dnia i optymalnego wykorzystania czasu nie tylko w pracy, w domu ale również poza nim. W życiu otrzymałam i kupiłam wiele kalendarzy książkowych i organizerów, niestety żaden nie spełnił w pełni moich oczekiwań. Były to po prostu zbyt pospolite i oczywiste rozwiązania. Żaden z nich nie motywował do kreatywnego działania i pozytywnego myślenia. Nagle jak grom z jasnego nieba, zupełnie niespodziewanie wpadł mi w ręce planner, który całkowicie odmienił moje spojrzenie na ten niezmiernie ważny dla mnie, życiowy niezbędnik. 


"Zaplanuj swój sukces"- klik w wersji, którą posiadam to 330 stronnicowy planner, dający możliwość zaplanowania 150 dni. Są również inne, pojemniejsze wersje będące w stanie pomieścić zapiski z każdego dnia w roku. Wszystko to zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Mój planner ma 165 kart. Z początku myślałam, że ta ilość wystarczy mi na cały rok. Nic bardziej mylnego! Chęć zapisywania jest tak ogromna, że może być z tym na prawdę spory problem. Planner nie szczędzi nam również motywujących cytatów,  wolnej przestrzeni na myśli dnia czy nawet miejsca do zapisania i rozplanowania swojego budżetu w skali miesięcznej jak i rocznej. Czego chcieć więcej?

Organizacja i planowanie czasu jest dziś podstawą do osiągnięcia założonych celów oraz realizacji marzeń. Mówi się, że tylko ludzie, którzy codziennie planują każdy kolejny dzień dochodzą do sukcesów. Dlatego nie da się ukryć, że ciężka i systematyczna praca przybliża nas do swoich marzeń. 

Nie zwlekaj i już dziś ZAPLANUJ SWÓJ SUKCES!

10 komentarzy:

 1. Ja ostatnio również zaczęłam sporo planować i rozpisywać...bo inaczej, to jakoś nie udaje mi się nic ogarnąć...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja po przygodach z polskimi plannerami dałam sobie spokój. Żaden nie był dobry jakościowo, więc w tym roku postawiłam na mambi i jestem bardzo zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie słyszałam o Mambi, muszę sprawdzić o co chodzi :)

   Usuń
 3. Kupiłam w zeszłym roku planner z Projekt planner- jednak był na tyle gruby i ciężki, że trudno go było nosić przy sobie. W tym roku nawet wkłądu do niego nie kupiłam. Nawet kalendarza jeszcze nie mam, musze gdzieś kupić jakiś kieszonkowy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam takie plannery, w ogóle mam obsesję na punkcie zapisywania absolutnie wszystkiego. Jednak u mnie najbardziej sprawdza się zwykły zeszyt w kratkę, który traktuję jako brudnopis do wszystkiego, dopóki nie skończą się w nim czyste kartki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię takie plannery i kalendarze w których można wszystko zapisywać :) są takie motywujące :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana super jest ten planner <3.

  OdpowiedzUsuń
 7. miałam jedno podejście do plannera, otóż chciałam stworzyć swój bullet journal. Niestety wyszło mi to średnio, aczkolwiek przewiduje podejście drugie :-D

  OdpowiedzUsuń