Lifestyle

BYE BYE WEEKEND

lutego 06, 2017 Słomkowo 3 Komentarzy

To nie żadna tajemnica, iż pomimo pełnej organizacji nie mam za wiele wolnego czasu na wspólne wygłupy i regularne spacery ze swoim dzieckiem. Codzienne obowiązki pochłaniają sporo energii oraz bardzo wiele cennych godzin. Od kiedy jestem mamą każdy dzień przelatuje bezwiednie, jak piach przez palce. 
Są takie dni, gdy kładę go do łóżeczka, całuje w czółko, mówię czule dobranoc, zamykam drzwi i wychodzę. Widzę go ponownie następnego dnia i znów tylko na parę chwil. Gdyby nie te dwa wolne dni w tygodniu to nie przeżyłabym tak długiej rozłąki z synkiem. Szczególnie gdy wiem, że wspólne celebrowanie chwil jest bardzo ważne na każdym etapie rozwoju dziecka.

Życie to nie film, powtórki nie będzie!

Dlatego jestem przeszczęśliwa, gdy w końcu znajdujemy chwilę i siadamy wszyscy razem przy stole planując jak w 100% wykorzystać każdy czekający nas weekend. Później nie zostaje nam nic innego jak wziąć pod pachę aparat i ruszać za miasto :)
W tym roku mam kompletny niedosyt śniegu, który spadł w Poznaniu tylko na krótką chwilkę po czym zaraz stopniał. Na szczęście w pewną sobotę udało nam się troszkę z niego skorzystać i poczuć smak prawdziwej zimy. Nie obyło się również, jak widać bez kilku zdjęć :)

MAMA
płaszcz Newlook / Buty Hunter / Sweter New Look

OLIVIER
Kurtka / D&D
Buty / Antylopa
Spodnie / Next

3 komentarze:

 1. Dzięki temu, że nie mamy zbyt wiele wolnego czasu, gdy już nadejdzie ten utęskniony moment, w którym jesteśmy razem - bardziej się to docenia, bardziej to bawi i cieszy. Gdyby tak mieć masę wolnego czasu to człowiek by zgłupiał, zanudził się i odeszłaby radość. Przerabiałam to :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wpadajcie do Warszawy, u nas śniegu poddostatkiem:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie śniegu jak na lekarstwo w Poznaniu, ja polecam okolice Jeziora Jarosławieckiego w gminie Komorniki, smogu brak, śnieg jest, jezioro skute lodem:)

  OdpowiedzUsuń