Zakupy

APLIKACJA MOONY LAB - WYWOŁAJ WSPOMNIENIA Z TWOJEGO TELEFONU

czerwca 27, 2017 Słomkowo 4 Komentarzy

Dziś mam dla Was bardzo lekki wpis o kultowej aplikacji na telefon, którą bez kłopotu możecie pobrać za pośrednictwem App Store lub Google Play. Mowa tu Moony Lab. Ci którzy nas znają wiedzą, że uwielbiamy robić zdjęcia. Niestety niewiele z nich w formie namacalnej trafia do naszego rodzinnego albumu. Po prostu brakuje nam czasu na selekcję i wywołanie ulubionych ujęć. W rezultacie gigabajty plików leżakuje bez szans na lepszą przyszłość na dysku komputera, aż z czasem całkowicie się o nich zapomina. Macie podobnie? To nic, jest rozwiązanie. Ostatnio natrafiliśmy na świetną alternatywę w kontekście oryginalnej archiwizacji zdjęć.
Wraz z pomocą Moony Lab stworzyliśmy swój osobisty "Moony Book".  MoonyBook to album zawierający 50 zdjęć. Dzięki perforacji każde zdjęcie można z łatwością wyrwać ze swojego albumu i podarować je bliskiej osobie. Taki mini album to dobry pomysł na prezent, zważywszy, że jakość zdjęć jest na prawdę zadowalająca.
Wysyłka z Moony Lab jest darmowa, niezależnie od miejsca przeznaczenia. Całość funkcjonuje niezwykle łatwo i intuicyjnie. Jedyne co musisz posiadać to swoje zdjęcia na dysku komputera, koncie Instagram, Facebook, Dropbox, bądź Google Drive. 
Jak wywołać zdjęcia z Moony Lab?
Krok 1
 Ściągnij aplikację Moony Lab (klik)
Krok 2
Wskaż foto produkt, który chcesz zamówić
Krok 3
Wybierz zdjęcia z galerii swojego telefonu, Facebooka, Instagrama lub Dropboxa
Krok 4
Teraz tylko czekaj na przesyłkę
A dla tych, którzy chcieliby wywołać swoje ulubione zdjęcia z telefonu, facebooka, instagrama bądź dropboxa mam 15 % kod zniżkowy slomkowo15 – kod obowiązuje do 30/06/2017.

4 komentarze:

 1. Bardzo fajny efekt! Faktycznie, te zdjęcia odkładane na później do przejrzenia i wybrania tych, które się do wywołania, giną między tysiącami kolejnych, nowych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokladnie tak jest u nas. Mamy tyle zdjęć Nawet z okresu naszego "chodzenia" o narzeczenstwa.A tych synka to chyba jest najwięcej.Najczęściej pstrykamy telefonem więc to byłaby dobra opcja dla nas. Wpis udostępniam żeby mieć pod ręką. Dziękuję😉😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Tej aplikacji wcześniej nie znałam - ale będę ją miała na uwadze, ponieważ też uwielbiamy zdjęcia w formie wywołanej, a nie na wszelkiego rodzaju nośnikach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aplikacji nie znałam wcześniej. Muszę powiedzieć o niej Idze. Ostatnio stała się ogromną fanką fotografii i wszystkich nowinek z nimi związanymi.

  OdpowiedzUsuń