Lifestyle

WSZYSTKO WYCHODZI LEPIEJ GDY TWORZYMY TO RAZEM

sierpnia 04, 2017 Słomkowo 17 Komentarzy

Gdy wracaliśmy dziś z krótkiego rodzinnego spaceru, zauważyliśmy w oddali pole słoneczników. Byliśmy wniebowzięciu! Już od jakiegoś czasu marzyliśmy o sesji rodzinnej w takim miejscu. Był to ogromny zbieg okoliczności, gdyż kilka dni temu koleżanka z pracy opowiadała mi o słonecznikach dojrzewających niedaleko naszej miejscowości. Wieś ma swoje uroki, szczególnie latem! Nie trzeba wyjeżdżać daleko by zrobić magiczne zdjęcia. Wystarczy, że rozejrzysz się wokoło i użyjesz wyobraźni, a piękne ujęcia zrobią się same.
Kolejny punkt z naszej listy marzeń można skreślić ➻ sesja na polu słonecznikowym. Właściwie to do skreślenia będą dwie pozycje, gdyż dodatkowo załapaliśmy się na piękny zachód słońca! Zdradzę Wam, iż prowadzimy z mężem zeszyt, w którym zapisujemy swoje małe i większe marzenia. Z niedowierzaniem spoglądamy od czasu do czasu kilka kartek wstecz i ku naszemu zdziwieniu  wszystko pomału, samowolnie się realizuje. 

Jak już wspomniałam sesja w słonecznikach również była tam zapisana :) Zachęcam Was do zrobienia swojej listy - to świetna zabawa - szczególnie to skreślanie zrealizowanych już celów. Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie podzielić się jakimś swoim marzeniem w komentarzu, czy też pochwalicie się takim, które z pozoru nieosiągalne z czasem udało się zrealizować.


17 komentarzy:

 1. Ajjj, zdjęcua na takim polu słonecznikowym też mi się marzy :) Na liście mam jeszcze pole lawendowe :) Narazie udało mi siêna polu tulipanów ;)
  Piękne te Wasze zdjęcia! I śliczna z Was rodzinka! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale nam miło! :)
   Co do pola lawendowego to już w przyszłym roku będziesz mogła zrobić sesje, teraz aktualnie jest sezon na słoneczniki :)

   Usuń
 2. Piękne zdjęcia i jaki zachód cudowny. Też bym chciała taką sesję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic straconego na pewno gdzieś jest koło Ciebie takie pole ;)

   Usuń
 3. Napiszę prawdę - gdy zobaczyłam jedno z Twoich słonecznikowych zdjęć na fb pomyślałam sobie, że mieliście okolicznościową sesję w studio, z takim tłem na tkaninie ;) ;) A to proszę - czysta natura!!! Zazdroszczę tej atmosfery - na pewno mieliście mnóstwo radości! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Natura jest najpiękniejsza. I tylko w takich okolicznościach zdjęcia wychodzą zjawiskowe :)
   To prawda, mieliśmy straszną radochę przy tych słonecznikach, a Olivier co chwile mówił "jak tu pięknie" <3

   Usuń
 4. WOW!!! Zdjęcia są po prostu przegenialne , nie moge się napatrzeć :) Widze naturalnośc i swobodę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. W pierwszej chwili myslałam ze to fototapeta. świetnie to wyszło. Synek przeuroczy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Też muszę założyć taki zeszyt z małymi i dużymi marzeniami, bo o nich, w ferworze życia codziennego bardzo często się zapomina. Przepiękna sesja!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zobacz jak szybko zaczną się spełniać marzenia ;)

   Usuń
 7. Super pomysł z taką listą chyba też taką stworzymy. A zdjęcia bajeczne:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękne zdjęcia!Niesamowicie wyszły. A skąd sukienka? :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Pomysł jak marzenie... A my wciąż szukamy odpowiedniego dnia z piękną pogodą i chwili czasu! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Na początku też myślałam, że to studia, ale jednak nie. Zdjęcia przecudnej urody. ja też lubię jak moja rodzinka tworzy coś razem.

  OdpowiedzUsuń