Nowości

SŁUCHAWKI IFROGZ LITTLE ROCKERZ COSTUME BEZPIECZNE DLA SŁUCHU MAŁEGO DZIECKA / RECENZJA MUZYCZNEJ KSIĄŻKI PT. CO TAK PIĘKNIE GRA?

października 30, 2017 Słomkowo 0 Komentarzy


Pewnie połowa z Was puka się teraz w głowę, widząc naszego 2,5-latka ze z słuchawkami na uszach. Spokojnie moi drodzy! Wszystko jest pod kontrolą. Marka IFROGZ należąca do ZAGG wprowadziła na rynek nowe, rewolucyjne słuchawki z wbudowanym ogranicznikiem głośności.  Dzięki temu słuchawki są bezpieczne dla najmłodszych, nie przekraczając tym samym ściśle określonego progu dźwięku. Przy projektowaniu sprzętu brali udział zarówno rodzice jak i ich pociechy. Słuchawki stworzono z myślą o dzieciach w wieku pomiędzy 3, a 11 rokiem życia. Posiadają wygodne nauszniki o średnicy 30 mm z których płynie bardzo czysty i wyraźny dźwięk bez zbędnych, nieporządanych zniekształceń. Jak już wspominaliśmy, natężenie dźwięku jest tu pod ścisłą kontrolą i nie przekracza poziomu wynoszącego 85 decybeli. Dzięki temu dziecko nie jest narażone na długotrwałą ekspozycję na głośne dźwięki.

W nowej odsłonie słuchawek Little Rockez Costume dostępnych jest aż 5 modeli:
  • Panda
  • Tygrys
  • Kotek
  • Sowa
  • Księżniczka 
Słuchawki można zakupić tutaj (klik) w cenie około 85 zł.

Pierwszy kontakt Oliviera z słuchawkami odbył się podczas czytania interaktywnej książki pt. "Co tak pięknie gra" Włodzimierza Izbana. Ta świetna propozycja z pewnością zainteresuje Wasze dziecko. Przepełniona jest pięknymi rysunkami autorstwa Krzysztofa Zięby oraz inspirującymi opisami.  Dzięki książce poznajemy całą rodzinę instrumentów począwszy od dętych, a kończywszy na strunowych czy perkusyjnych. Niemniej jednak to nie to sprawia, że ta książka jest wyjątkowa. To co wyróżnia ją spośród innych to obecność kodów QR niemalże na każdej stronie. Skanując taki kod telefonem, zostajemy odesłani na serwis YouTube, gdzie omawiany w danym miejscu instrument zagra dla nas kilkusekundowy koncert. Oryginalne prawda? 

Omawianą książkę możecie nabyć na czytam.pl - to właśnie tam każdorazowo zamawiamy kolejne pozycje do naszej domowej biblioteczki.0 komentarze: