Zakupy

DOM I RODZINA TO MOJA OSOBISTA BEZPIECZNA PRZYSTAŃ

listopada 06, 2017 Słomkowo 0 Komentarzy

Dom i rodzina to moja bezpieczna przystań. Rodzina daje mi siłę by w radości przeżyć każdy kolejny dzień. Dom zaś to miejsce w którym się relaksuje po ciężkim, pracowitym dniu. Rozwiązuje  tam problemy, tworzę, planuję i kolekcjonuję rodzinne marzenia. Wspólne spędzanie czasu to coś co uwielbiam.  Będąc z bliskimi realizuję bardzo wiele ciekawych zajęć. Czytamy, gramy, oglądamy filmy, gotujemy, a przede wszystkim rozmawiamy.  
Dbam o swoją rodzinę, jak również dbam o to, aby do naszych szaf trafiały rzeczy coraz lepszej jakości. Naprawdę mam już serdecznie dość patrzenia na to jak niektóre ubrania zakupione w popularnych sieciówkach z prania na pranie tracą na jakości. Nie jest tajemnicą, iż część z nich zmienia znacznie swoje właściwości już w trakcie noszenia. 
Rozwodząc się nad tematem dobrej jakościowo odzieży, chciałabym przedstawić Wam pewną litewską firmę Green Rose, na którą trafiłam całkiem przypadkiem. Ubrania tej marki dostępne są dla całej rodziny. Uszyte są wyłącznie w 100% z miękkiej i naturalnej wełny merynosa. Merino to naturalna tkanina o bardzo cennych właściwościach, takich jak termoregulacja, odprawianie wilgoci. Jest także idealna dla alergików oraz dzieci z wrażliwą skórą. 
Już nas troszkę znacie i wiecie, że często lubimy rodzinne, jednakowe stylizacje. Tym razem zdecydowaliśmy się na coś bardziej klasycznego, co będziemy nosić w sezonie jesień/zima. Mowa tu o golfach uszytych właśnie z miękkiej wełny merynosów, która zimą grzeje, a ciepłą jesienią utrzymuje komfortową temperaturę naszego ciała. Niewątpliwą zaletą materiału jest to, że nie gromadzi on w sobie zapachów, więc nie ma potrzeby tak częstego prania jak w przypadku innych ubrań. Jeśli nie jest mocno zabrudzony, wystarczy jedynie dobrze go przewietrzyć. Brzmi zabawnie prawda? Ale działa :) Koniecznie poczytajcie sobie o zaletach przedmiotowej wełny. Tymczasem zapraszam Was na krótką rodzinną, domową sesję. 

0 komentarze: