Ciąża

BĘDĘ MAMĄ DWÓCH SYNÓW!

stycznia 13, 2018 Słomkowo 1 Komentarzy

Z ogromną radością dzielimy się z Wami naszym małym sekretem. Dziś nadszedł ten dzień. Doczekaliśmy się odpowiedniego momentu, by podzielić się z Wami tą piękną nowiną. To już pewne na 100%, Olivier będzie miał braciszka <3 Będąc na pierwszym badaniu prenatalnym (w 14 tygodniu), lekarz od razu zapewniał, że na 98% możemy oczekiwać kolejnego męskiego potomka. Pewnie większość z Was myśli sobie - szkoda, mogłaby być dziewczynka, wtedy byłaby parka. Mimo wszystko jesteśmy przekonani, że drugie dziecko tej samej płci to na pewno nie powód do rozpaczy. Szczerze marzyliśmy o tym, by Olivier miał brata. Jako rodzice jednego chłopca wiemy, że męski świat jest super, co więcej mamy przetarte ścieżki. W 17 tygodniu zobaczyliśmy na usg w pełni potwierdzone męskie narządy rozrodcze. To kolejna wielka duma dla ojca. Z drugiej strony, wieść o dziewczynce z pewnością też by nas uradowała? No bo przecież czemu by nie? Było by różowo :) Niezależnie od płci, najbardziej zależy nam na zdrowiu maluszka oraz bezproblemowej i spokojnej ciąży. Reasumując chłopaki w przyszłości znajdą wiele wspólnych tematów.  
Przede nami niezwykle trudna przygoda. Wiemy, że to będzie najpiękniejsza podróż naszego życia. Dwójka synów to nie lada wyzwanie, a także setki nieprzespanych nocy. 
Spodziewajcie się od teraz więcej ciążowych i dziecięcych postów. Oczywiście nie zabraknie wpisów o urodzie, modzie ciążowej czy fotografii. Międzyczasie zrodziło się kilka pomysłów :)
Tymczasem zapraszam Was na sesję ciążową, którą zrobiliśmy dzisiaj w moim rodzinnych stronnach. Zdjęcia zostały wykonane obiektywem z lat 80-tych: Carl Zeiss Jena 135mm F3.5 Sonnar MC - Zebra, który kosztował nas niecałe 200 zł :) Obiektyw również  w najbliższym czasie zostanie przez nas zrecenzowany! Jako super opcja dla foto-amatorów.

Kilka ujęć z siostrą na pamiątkę :)

1 komentarz: