Lifestyle

ŁYSY MŁYN BIEDRUSKO - IDEALNE MIEJSCE WYPOCZYNKU DLA CAŁEJ RODZINY Z PIĘKNYMI WIDOKAMI

kwietnia 08, 2018 Słomkowo 4 Komentarzy


Nareszcie nadeszły ciepłe i przyjemne dni. Nie mogliśmy zatem zmarnować tak słonecznej i wspaniałej niedzieli na siedzenie w domu. Wiosna i lato to czas na aktywny rodzaj wypoczynku z całą rodziną. Nie piszę tu wcale o dalekich podróżach. Czasami warto odwiedzić niedocenione miejsca, niedaleko własnego domu.
Dzisiaj mam dla Was krótką fotorelację z pewnego urokliwego zakątku jakim jest "Łysy Młyn". Miejsce to znajduje się zaledwie 15 km od centrum Poznania, nieopodal miejscowości Biedrusko. Bez wątpienia jest to magiczna lokalizacja w skład której wchodzi staw oraz dawny młyn wodny. Akwen stanowi łowisko wędkarskie ze strefą połowów przy brzegach południowym i wschodnim. Wokół stawu odbyć można spacer ścieżką dydaktyczną poświęconą roli wody występującej w środowisku. W sąsiedztwie stawu n ie zabraknie także miejsca na swobodną rekreację. Szlaki spacerowe, ścieżki rowerowe, stoły, ławki czy miejsce na grilla to tylko kilka z dostępnych na miejscu atrakcji. W odległości ok. 300m od budynku Łysego Młyna znajduje się także parking leśny, gdzie bez problemu możecie pozostawić auto. Nic zatem nie szkodzi na przeszkodzie by wybrać się tam wraz z całą swoją rodziną. Jeśli o nas chodzi Łysy Młyn to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju sesje rodzinne, które w obiektywie rysują się pięknie o każdej porze roku. 

Zresztą zobaczcie sami.

4 komentarze:

 1. Zdecydowanie! To miejsce ma niesamowity klimat :)
  Te pnie drzew jakby zatopione... ten pomost jakby przeniesiony był z innych lat zupełnie!

  Lubię takie miejsca z duszą! I Wy wyglądacie tak pięknie...
  Romantyczna dusza z Ciebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowny brzuszek <3 Ja już też mam podobny, a u mnie początek 8 miesiąca teraz jest :D

  http://recenzentka-doskonala.blogspot.com/2018/04/szpilki-za-milion-izabela-szylko.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne, klimatyczne miejsce i śliczne zdjęcia... My chcemy się odciąć na trochę od cywilizacji w maju - planujemy wypoczynek w Borach Tucholskich :) Ciepłe pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słyszałam, że jest tam pięknie i dziko, aż zazdroszczę takiego wypoczynku! Nam też by się przydało :)

   Usuń