Lifestyle

RODZINNY PIKNIK W OGRODZIE

maja 15, 2018 Słomkowo 0 Komentarzy

Kochamy weekendy! Po pracowitym tygodniu i wirze obowiązków dobrze jest skupić się na rodzinie. Miniony weekend staraliśmy się spędzić aktywnie, niemniej jednak bez dalekich wycieczek. Wszystko to za sprawą nowego członka rodziny Marcela, który przyszedł na świat wraz z początkiem majówki. W obecnej sytuacji niezastąpiony stał się kawełek ogródka przed domem. Piknik na przydomowej trawce? Czemu nie, bowiem nieważne jest miejsce tylko towarzystwo.  
Od kiedy nasz Olivier stał się starszym bratem, łatwiej przychodzi mu pomoc rodzicom, przez co prawie samodzielnie zapakował piknikowy koszyk swoimi ulubionymi owocami. Nie wiedzieć kiedy syn bardzo nam "wydoroślał". Stał się opiekuńczy, pomocny i troskliwy. Cały czas sprawuje też czynny nadzór nad swoim młodszym braciszkiem. Czy to chwilowe? Czas pokaże! Na pewno nasze 9-cio miesięczne tłumaczenie ułatwiło mu oswoić się z nową sytuacją. 
Od tegorocznej wiosny we wszystkich wyjściach towarzyszy nam Footway, który zaopatruje nas w wygodne obuwie. To nasz ulubiony internetowy sklep z butami. Tym razem, każdy z nas zamówił coś innego. Mama wybrała baletki Hush Puppies, tata basicowe Converse'y, Oli zaś ukochane Crocs'y.  Tak jak ostatnio paczka doszła do nas w ciągu 2 dni roboczych mimo, że siedziba firmy i magazyn znajduje się w Szwecji. W ofercie sklepu jest ponad 600 marek, począwszy od New Balance, Timberland, Kavat, Birkenstock, kończywszy na Vagabond. Znajdziemy tam również wiele promocji oraz spory wybór butów dla dzieci. 
Na zakończenie dnia, mieliśmy niesamowity zachód słońca :)

*Wpis powstał dzięki współpracy ze sklepem internetowym FOOTWAY

0 komentarze: