Lifestyle

NATURALNA SESJA NOWORODKOWO - RODZINNA

czerwca 14, 2018 Słomkowo 1 KomentarzyZapewne każdy z nas od pierwszych chwili życia swojego maleństwa ganiał obsesyjnie z aparatem fotograficznym, bądź też z smarfonem próbując uchwycić wszystkie ulotne chwile. Znacie to? Ile razy gdy próbowaliście "cyknąć" szybkie zdjęcie swojemu maluchowi, bo właśnie uśmiechnął się słodko przez sen, a Twój telefon wyświetlił nagle komunikat "brak miejsca" :)?
W moim przypadku stało się to już normą. Z trudem przychodzi mi usunięcie jakiegokolwiek zdjęcia zrobionego wcześniej, gdyż wszystkie kadry są dla mnie wyjątkowe. Staram się od czasu do czasu zgrywać zdjęcia na dysk, a te najładniejsze wywoływać, jednak nie zawsze znajduje na to czas i chęci.

Od jakiegoś już czasu marzyła nam się sesja noworodkowa Marcela w klimacie pełnym ciepłego światła i naturalnej rodzinnej atmosfery. Mieliśmy ogromne szczęście, iż mogliśmy uczestniczyć w warsztatach organizowanych w studio Bobofotka. Przepiękne portrety stworzyła dla nas Kasia Photography,  za co jesteśmy jej bardzo wdzięczni. Sesję wykonaliśmy, gdy Marcel miał około 10 dni. Poniżej możecie zobaczyć efekty.
Sesja wykonana przez Kasia Photography (klik) , Facebook

1 komentarz: