Lifestyle

30 LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃ

lipca 05, 2018 Słomkowo 2 Komentarzy

Jest to dla mnie abstrakcja, gdyż totalnie nie czuje się na 30 wiosen! Duchem ciągle jestem 18- tką. Niektórzy mówią, że życie zaczyna się dopiero po trzydziestce. Ostatnia dekada była dla mnie wyjątkowa. Poznałam mężczyznę marzeń, w domu mam dwóch cudownych i wyśnionych synów❤️, a na mojej drodze pojawiają się sami pozytywni i kochający życie ludzie. Mam swój dom - azyl do którego z ogromną radością uwielbiam wracać, gdyż to moje małe miejsce na ziemi. Z pewnością mogę stwierdzić, iż dosłownie wszystko co sobie zaplanowałam zostało zrealizowane przed przekroczeniem magicznego progu 30-stu lat. Wiecie czego sobie życzę?
Przede wszystkim zdrowia. Chciałabym też żyć trochę wolniej, lecz skupienie się na jednej rzeczy to dla mnie dość duże wyzwanie. Codziennie galopujemy jak konie za czymś, co jest tak na prawdę mało ważne, gubiąc niekiedy po drodze to co najważniejsze. Sobie i Wam życzę harmonii w rodzinie, uważności w codziennym życiu oraz dużo uśmiechu i pozytywnego nastawienia - to wiele ułatwia.  
Nie planuję hucznej imprezy z okazji okrągłej rocznicy (wyrosłam z urodzinowych zabaw). Zamiast tego wolę spędzić ten czas celebracji w gronie najbliższych. Postanowiłam także uwiecznić dany dzień na zdjęciach. Taka jestem dziś i tak wyglądają moje 30-ste urodziny, dzieci, mąż i JA. Za rok z pewnością obrazek będzie inny, gdyż jak zapewne się domyślacie będę biegać za tymi dwoma urwisami po polu...
W drodze do domu towarzyszył nam taki piękny widoki

Dziękuje, że dobrnęłaś do końca :)


MAMA 
kapelusz - h&m
sukienka - mango
balerinki - no name
Olivier
ogrodniczki, bluzka - zara
Marcel
ogrodniczki - zara
body - h&m

2 komentarze: