Dziecko

CENTRUM ZABAW DLA DZIECI - LEOPARK W POZNANIU

sierpnia 30, 2018 Słomkowo 0 Komentarzy

To już ostatnie kilka dni wakacji mojego Olivierka. W poniedziałek czas wracać do przedszkola. W te ostatnie dni "wolności" chciałam zapewnić mu jeszcze kilka atrakcji. Od dawna planowałam zaprowadzić synka do Leoparku. Dziś nadszedł ten dzień. Spakowałam całą moją bandę maluszków i wyruszyłam do Starego Browaru w Poznaniu. Kilka słów o miejscu. Bawialnia  zaprojektowana w stylu retro, co idealnie wpisuje się w mój gust. Już od wejścia wiedziałam, że przesiedzimy tam pół dnia. Tak też się stało! Spędziliśmy tam kilka wspaniałych godzin. Na prawdę nie wiem skąd moje dziecko czerpie aż tyle energii :D Ogromny plus dla Leoparku za to, że bilet wstępu ważny jest cały dzień i posiada możliwość ponownego wejścia. Także, płacicie raz (28 zł w dni powszednie) i korzystacie do woli przez cały dzień. Olivier był w siódmym niebie. Najbardziej podobała mu się wspinaczka w labiryncie pełnym przeszkód, wyrzutnia piłeczek, wyścigi na motocyklach oraz skakanie na ogromnych trampolinach. 
Wróćmy jednak do początku początku. Na samym wstępie wnętrze Leoparku wita nas w bardzo spokojnych i relaksujących barwach. Zaraz przy wejściu jest szatnia, w której zostawia się obuwie i zakłada skarpetki. Jeśli nie macie ich ze sobą, bez stresu! Na spokojnie zakupicie je u sprzedawcy biletów. Rozpoczynając zwiedzanie bawialni natkniemy się na ogromną trampolinę. Idąc kawałek dalej przywita nas kącik przeznaczony dla maluszków od 1 roku życia. Znajduje się tam basen z kulkami oraz mała zjeżdżalnia.
Na miejscu znajdziemy także przytulny kącik dla rodziców. Można tam wypić smaczną kawę i poczytać książki, które są dostępne dla klientów. Jednym słowem relaks.To był cudownie spędzony czas! Szczęśliwe, zajęte zabawą dziecko i szczęśliwa zrelaksowana mama. Czego chcieć więcej? Nie masz pomysłu na zabawy dzieckiem w deszczowy dzień? To miejsce z pewnością Ci pomoże. Z czystym sumieniem polecam.


0 komentarze: