Podróże

FARMA DYŃ W POWSINIE. DZIECI UWIELBIAJĄ TO MIEJSCE!

października 25, 2018 Słomkowo 1 Komentarzy


Pamiętacie moją listę marzeń

To właśnie o tym miejscu zamarzyłam jakiś czas temu.  Pragnęłam pojechać na farmę dyń, by zrobić moim chłopcom niepowtarzalną sesję w pomarańczowej krainie. Udało się! Wycieczka do Warszawy wyszła dość spontanicznie i prawie całkiem przypadkowo.


Farma dyń w Powsinie to niezwykłe, malownicze i bajkowe miejsce. Prawdziwy raj dla wszystkich dyniomaniaków. Nasza piękna złota jesień, to czas nieziemskiego wysypu cudownych warzyw i owoców, a pomiędzy nimi króluje właśnie dynia. Na farmie zobaczycie dynie w różnych kolorach: pomarańczowe, białe, w zielone paski, hokkaido, makaronowe i wiele innych.

Ważna informacja! Jeśli planujecie w najbliższym czasie wybrać się na farmę dyni w Powsinie to musicie się pośpieszyć. Jest ona czynna tylko do 31 października w godzinach 9:00-18:00, więc lada dzień zostanie zamknięta. Opłata za wstęp kosztuje 20 zł i dotyczy tylko dzieci oraz osoby w zakresie wiekowym od 0 do 18 lat. Dorośli wchodzą za darmo. Reasumując nasz półroczny Marcel również musiał nabyć bilet. W ubiegłym roku w cenie wstępu była jedna dowolna dynia. W tym roku jednak ta "promocja" już nie obowiązuje.


Tak czy siak, naprawdę warto tam pojechać, chociażby dla samych pięknych kadrów. Świetne miejsce na wypad z dziećmi! Ten weekend to ostatnia okazja, aby tam się udać. Na zwiedzanie i skorzystanie z wszystkich atrakcji wystarczy godzinka, bądź dwie.  Tymczasem trzymajcie się i nie dajcie się jesiennej chandrze :)


Jakie atrakcje czekają na maluchów w farmie dyń?

Minizoo, w którym można karmić i głaskać: króliki, alpaki (pamiętajcie, aby przestrzegać zasad zamieszczonych na siatce), labirynt ze słomy z muzyką (Olivier dość szybką go rozpracował), strefa bitwy "Nerf Strzelanki" (my się akurat na to nie załapaliśmy) oraz przejażdżka taczką z dyniami. Nie zabrakło również trampolin, huśtawek i ogromnej ilości kolorowych dyń. 

1 komentarz:

  1. Marcel tak rośnie, że zaraz przeskoczy Olisia ;) śliczne zdjęcia :) pozdarwiamy :*

    OdpowiedzUsuń