Lifestyle

RELACJA ZE ŚNIADANIA Z WHISBEAR

października 17, 2018 Słomkowo 0 Komentarzy

Dzisiaj mam dla Was obiecaną relację z wtorkowej wizyty w Warszawie. Wraz z moimi maluchami uczestniczyłam w "Śniadaniu z Whisbear", które odbyło się w sklepie Modne Zabawki. Wydarzenie przebiegło w znakomitym towarzystwie aktorki Haliny Rowickiej oraz jej córki, dziennikarki i prezenterki DDTV. Rozmawialiśmy zarówno o trudach jak i pięknych momentach macierzyństwa, o tym jak wychować dzieci i nie zwariować w dzisiejszym szybko pędzącym czasie.
Zostało również omówione zagadnienie czym jest macierzyństwo dziś, a czym było 30 lat temu. Prowadzące podzieliły się z nami swoją historią i doświadczeniem. Jak same stwierdziły, nie zawsze było łatwo pogodzić pracę z wychowaniem dzieci. 
Na spotkaniu poznałam też inne cudowne osoby - Julię i Zuzię założycielki marki Whisbear oraz mamy, które często podglądam na Instagramie. W końcu mogłyśmy się zobaczyć i porozmawiać na żywo. Było rewelacyjnie, dziękujemy za zaproszenie!
O szumiących misiach pisałam (tutaj) - jeśli macie ochotę poznać moją opinię serdecznie zachęcam Was  do przeczytania :)
Tymczasem zapraszam na fotorelację! 
Na zaproszonych gości czekały smaczne przekąski do kawy :)

Wspólna fotka z Adelką(instagram) :)
A Marcelek połowę eventu przespał :)
 Tu na zdjęciu Zuzia założycielka marki Whisbear z Mamoholiczką (klik)

0 komentarze: