Dziecko

SESJA ZDJĘCIOWA DLA KIDWELL

grudnia 14, 2018 Słomkowo 0 Komentarzy

Dzisiaj przy współpracy z nową polską marką Kidwell,  mam dla Was piękną, bardzo "domową", rodzinną sesję, którą wykonała PaniWożna! Wcześniejsze sesje z Marta możecie podejrzeć, jeśli macie ochotę tutajtutaj oraz tutaj (sesja ciążowa w stylu boho).
To już trzeci raz, kiedy Wojtek mógł zostawić aparat na półce i razem ze mną i naszymi synami stanąć  przed obiektywem. To była bardzo wyjątkowa sesja, której głównym bohaterem był nasz drugi ukochany synuś Marcelek. Jest on jedną z twarzy nowej polskiej  dziecięce marki Kidwell - sprzedające dziecięce leżaczki, bujaczki oraz krzesełka do karmienia. Aktualnie te produkty są już dostępne w sprzedaży na Allegro. Są niezwykle funkcjonalne i wielozadaniowe, mają za zadanie usprawnić życie rodzica i pozwolić na beztroski rozwój malucha.
Gdy tylko zobaczyłam krzesełko do karmienia MAVERICK 5w1, to od samego początku wiedziałam, że będzie nasze. Właśnie wczoraj kurier zapukał do naszych drzwi z paczuszką od marki Kidwell wraz krzesełkiem karmiącym. Mam nadzieję, że będzie nam długo towarzyszył i stanie na wysokości zadania (więcej możecie zobaczyć u mnie na Instastories). 
Mam nadzieję, że efekt tej współpracy Wam się spodoba! To było wspaniałe doświadczenie oraz wyzwanie dla naszych dzieci. Wystylizowanie rodziny do sesji było dla mnie czystą przyjemnością. A teraz zostawiam Was ze zdjęciami.
Huśtawka Mili, więcej informacji znajdziecie tutaj.
Leżaczek, bujaczek, huśtawka Kidwell (klik)
Leżaczek, bujaczek Tumi marki Kidwell, więcej informacji uzyskacie tutaj.
Leżaczek bujaczek, huśtawka z karuzelą / Model: Lula, więcej informacji uzyskacie tutaj.
To był dla nas ogromny zaszczy, że marka Kidwell uwierzyła w nas i zaprosiła do współpracy. Wspólnie zależało nam, aby sesja wyszła bardzo naturalnie, sądzimy, że uzyskaliśmy oczekiwany efekt :) 

fotograf - Marta z bloga PaniWozna

0 komentarze: