Dziecko

ŚWIĄTECZNA KRAINA - DELI PARK / POKAZ LASEROWY

grudnia 03, 2018 Słomkowo 0 Komentarzy

Dzisiaj mam dla Was fotorelacje z wczorajszej wizyty w Deli Parku. To już nasza druga wizyta w tym magicznym miejscu - wcześniejszą możecie zobaczyć we wpisie pod hasłem - Deli Park, czyli park edukacyjno - rozrywkowy.  
"Świąteczna Kraina" DELI Park w Rosnówku, to kilkutygodniowe wydarzenie, którego najważniejszym punktem było oczywiście oficjalne otwarcie 2.12. Tego też dnia podziwiać można było zjawiskowy pokaz laserowy. Byliśmy zachwyceni nie tylko samym laserowo-pirotechnicznym show, ale także świąteczną atmosferą.  Na miejscu spędziliśmy prawie 3 godziny i gdyby nie padało na pewno zostalibyśmy na dłużej. Pomimo pewnych przeciwności pogodowych udało nam się zrobić zdjęcie ze Św. Mikołajem oraz napisać i wrzucić do skrzynki gwiazdkowy list. Co więcej Olivierek wpisał się do Księgi Grzecznych Dzieci. 
Pamiętajcie, że nie musicie lecieć do Laponii, by zobaczyć Świętego Mikołaja i jego krainę. Wystarczy wraz z całą rodzinką wybrać się do Deli Parku.  Z pewnością wybierzemy się tam ponownie również za rok. Marcelek na pewno będzie zachwycony :) Nie pozostało mi nic innego jak przenieść Was w świat magicznej, świątecznej krainy DELI Parku :)
Pokaz laserowy zrobił na Nas ogromne wrażenie. Zresztą zobaczcie poniżej!

Pod koniec dzięki uprzejmości DELI Park udaliśmy się do Dello Ristorante. Było PYSZNIE!


0 komentarze: