Lifestyle

NUTKA RETRO W STYLIZACJI MAMY

stycznia 12, 2019 Słomkowo 0 Komentarzy

Czas na pierwszy wpis w Nowym Roku! Dzisiaj piszę do Was z bardzo uroczego miejsca, a mowa tu o Hotelu Aubrecht Country Spa Resort. Kompleks usytuowany jest na Kaszubach w miejscowości Koprzewnica, gmina Przechlewo, w sąsiedztwie pięknych starych drzew, nieopodal jeziora Szczytno.  Jest to idealne miejsce na wypoczynek rodzin z małymi dziećmi. O samym hotelu napiszę osobny wpis, gdyż jest to świetna miejscówka!
Wczoraj troszkę posypało białym puchem. Dzięki temu udało nam się uchwycić kilka kadrów w zimowej scenerii. Bardzo nam na tym zależało. Śnieg idealnie wpasował się w klimat sesji. 
Na spacer z moimi energicznymi dziećmi wybrałam dość elegancki, klasyczny look. Jest zimowy i typowo na cebulkę. Założyłam moją absolutnie ulubioną spódnicę od Aeterie - Rosalia Bruno oraz bardzo cieplutki, milusi sweter z H&M. Całość dopełniły ciepłe rajstopy i wygodne obuwie. Przyznam się, iż ostatnio rzadko noszę szpilki.
Tyle słowem wstępu. Tymczasem uciekam do "bawialni", w której szaleją moje szkraby. Zostawiam Was ze zdjęciami. Mam nadzieję, że taki look przypadnie Wam do gustu. Dajcie znać czy Wam się podoba.  :)
 

0 komentarze: