Dom i wnętrze

Baśniowy portret moich synów

kwietnia 10, 2019 Słomkowo 3 Komentarzy

Między chłopakami są 3 lata i jeden dzień różnicy, więc najrozsądniej będzie, kiedy urodzinki będą obchodzić tego samego dnia. Długo myślałam nad obdarowaniem ich osobistym prezentem, który jednocześnie byłby bliski mojej estetyce.  
I tak dosłownie KWN.ART (klik) spadła mi z nieba, gdyż zaproponowała, iż namaluje coś specjalnie dla nich. Zanim powstał ten piękny portret, musiałam odpowiedzieć na kilka osobistych pytań zadanych przez Kasię. Na wstępie dodam, iż kontakt z Kasią jest rewelacyjny! Za każdym razem odpisywała mi błyskawiczna. Kasia to urodzona artystka, która maluje obrazy dla małych i dużych marzycieli. Są to spersonalizowane baśniowe portrety na zamówienie. Tworzy również ilustracje użytkowe, na przykład wzory na tkaniny, kalendarze, kartki itp. Lepiej trafić nie mogłam.
Musiałam dokładnie opowiedzieć co wywołuje uśmiech na buziach moich chłopców oraz jak ja, jako najukochańsza mama ich wtedy postrzegam. Były też pytania o kolory, o te ulubione i te nie za koniecznie akceptowane.  Musiałam zdecydować czy twarze na obrazie mają być rozmarzone, przymknięte czy raczej roziskrzone. Czy mają ulubiony instrument? Tak, oto także zapytała mnie Kasia. Moje odpowiedzi pomogły stworzyć jej ten piękny, baśniowy, spersonalizowany obraz namalowany charakterystyczną i niepowtarzalną kreską. Osobiście jestem zachwycona! 
Obraz przedstawia więź braterską, wspólne chwile przy muzykowaniu wraz z ukochanym psiakiem dziadków - Bastim. Psiak wprowadził na tym obrazie trochę wrażliwości i łagodności. Tak słodko sobie na nich z boczku spogląda. Jestem zauroczona! Myślę, że jest to wyjątkowa pamiątka, która będzie z nimi na zawsze.
Jeśli szukacie czegoś wyjątkowego na prezent, bądź też rozglądacie się elementem wystroju pokoju dziecięco - piękna ilustracja będzie strzałem w dziesiątkę! Już teraz łapcie od nas 10% zniżki na hasło: "slomkowo" :)
O wysyłkę też nie musicie się martwić. Dotarła błyskawicznie, bardzo dobrze zabezpieczona. 
Nie pozostało mi zatem nic innego jak zaprosić Was na prezentację tego wspaniałego DZIEŁA :)

Cudownego środowego popołudnia Wam życzymy!

3 komentarze:

  1. Ale piękny ten obraz, zazdroszczę, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bajecznie! Piękne te zdjęcia 💕 więcej więcej takich ..😍

    OdpowiedzUsuń
  3. Więcej więcej takich zdjęć !🌷 pięknie !

    OdpowiedzUsuń