Dziecko

Dobrze mi w męskim towarzystwie

kwietnia 28, 2019 Słomkowo 0 KomentarzyPodczas pierwszej i drugiej ciąży dość mocno deliberowaliśmy z mężem na temat płci, bo skoro moja babcia miała dwie córeczki, moja mama również (choć pierwszy był syn), to i pewnie u mnie tak będzie. A tu niespodzianka! Obecnie mam dwóch synów. Zdradzę Wam, iż przez to całe męskie towarzystwo zostałam totalnie zdominowana. To dla mnie nic strasznego. Nigdy nie byłam typową dziewczynką, zamkniętą w pokoju, bawiącą się lalkami. Zawsze wolałam męskie towarzystwo. Na rolki, czy rower wychodziłam zawsze z chłopakami. Ich poczucie humoru i podejście do życia zdecydowanie bardziej mi odpowiadało, aniżeli wiecznie "fochujące" się dziewczyny. Koledzy nigdy nie dawali mi odczuć, że jest między nami jakiś dystans i to było super!
Dziś dzięki moim chłopcom na nowo poznaję męski świat, do którego miałam dostęp jako młodsza siostra i mała dziewczynka. Pamiętam, że uwielbiałam bawić się znalezionymi w domu resorakami, czy też ołowianymi figurkami - żołnierzykami. To były fajne czasy! 
Tymczasem nie możemy się doczekać, kiedy chłopaki będą na tyle duzi, abyśmy mogli ich zabierać na rodzinne obozy sportowe. 
Podsumowując moje młodzieńcze wspomnienia, na finał mam dla Was kilka zdjęć z minionych świąt, które wykonał mój mąż. Urządziliśmy sobie mini sesję w ogródku moich rodziców. Wszystko wyszło spontanicznie, kilka godzin przed naszym powrotem do domku. Życzę miłego oglądania :)

Miałam na sobie spodnie cygaretki (wysoka marszczona talia z zakładkami i ozdobnymi guzikami po bokach). Całość połączyłam z jasną bawełnianą bluzką z falbankami i butami w beżowym odcieniu. Wspomniane wyżej spodnie są polecane często niskim kobietom o pełnych kształtach. 

Olivier
koszula - kappahl
spodnie 
buty - bobux
Marcel
bonetka - malika Handmade
spodnie i bluzka - kappahl
MAMA
apaszka - h&m
spodnie - h&m
bluzka- h&m
buty - ccc

0 komentarze: