Dziecko

Małe Fusy. Piękna kawiarnia w Poznaniu z kącikiem dla najmłodszych

kwietnia 25, 2019 Słomkowo 0 Komentarzy


Jakiś czas temu, odkryłam nową przyjazną kawiarnię dla rodziców z dziećmi wyposażoną w fantastyczny kącik dla najmłodszych. Można tam pozwolić sobie na chwilę wytchnienia oraz relaksu. Miejsce, które zaraz Wam pokażę w 100% przystosowane jest dla małych, raczkujących szkrabów takich jak mój Marcel oraz dla nieco starszych przedszkolaków.Małe Fusy znajdują się przy ul. Bolesława Chrobrego 110 w Poznaniu, tuż przy wejściu do Biedronki. Warto o tym wspomnieć, bo ja osobiście miałam problem, aby tam dotrzeć. Trochę błądziłam.

W środku czuć dobrą aurę, a ja już od pierwszych chwil zostałam fanką sernika z mango i pysznej kawy. Koniecznie spróbujcie ten zestaw odwiedzając to miejsce! Spędziłam tam z Marcelem i moją koleżanką prawie dwie godziny. Nasze dzieciaczki nie miały dość. Niestety zbliżała się godzina drzemki i trzeba było się pomalutku zwijać do domu, gdyż maluchy zaczynały marudzić. 

Korzystanie z bawialni jest bezpłatne, nie musicie robić wcześniejszej rezerwacji. W każdym razie ja takowej nie robiłam :)

Wiosna rozkwita, robi się coraz cieplej i zapewne coraz chętniej będziemy spędzać czas na świeżym powietrzu. Sądzę jednak, że raz na jakiś czas warto się tam wybrać na wspomniany, słodki zestaw. Na miejscu dostępne są również propozycje bezglutenowe i bezcukrowe.

Zajrzycie koniecznie na stronę Małe Fusy. Co jakiś czas organizowane są tam muzyczno-ruchowe warsztaty dla dzieci. My właśnie dziś na takie jedziemy. Zaczynają się już za chwilę (13:15). Zwolniło się dla nas miejsce, tak więc korzystamy. 

Nie przedłużam i zapraszam Was na obejrzenie zdjęć z tego cudownego miejsca. Jeśli macie jakieś inne fajne propozycje, godne odwiedzenia, podzielcie się nimi w komentarzu pod postem. Na pewno je odwiedzimy :)


W lokalu jest  również piękny kącik z książkami, które możemy maluchowi poczytać, a także zakupić.

0 komentarze: