Lifestyle

Ratunek dla zniszczonych włosów - DEEP PLEX SYSTEM

czerwca 16, 2019 Słomkowo 1 Komentarzy

 
(włosy nie były prostowane)

Zawsze gdy przyjeżdżam do swojego rodzinnego miasteczka, udaje się do zaprzyjaźnionej fryzjerki, która ratuje moje zniszczone, wysuszone i pozbawione blasku włosy. Wszystkiemu winne są dwie ciąże, słońce, woda i wiatr. Za każdym razem po umyciu głowy i osuszeniu, doświadczałam tzw. efektu "PUSZ" - po zabiegu ten problem minął. Wcześniej moje włosy były słabe, pozbawione blasku oraz bardzo się puszyły. O wypadaniu już nie wspomnę. Po dwóch ciążach bez wątpienia potrzebowały intensywnej terapii i regeneracji. Teraz aby je wyprostować potrzebuję zdecydowanie mniej czasu. Już po samym umyciu włosy są pięknie wygładzone. Uwierzcie mi, wiem co mówię :) Przed zabiegiem moja głowa  żyła swoim życiem, każdy włos kierował się w inną stronę. Efekt po kuracji widoczny jest gołym okiem. Moje włosy stały się gładkie, lśniące i bardziej miękkie. Właśnie taki efekt chciałam uzyskać. Na dowód tego, jak wróciłam od fryzjerki, reakcja mojej mamy, była następująca: "Doczepiłaś włosy, że są takie gęste?"

STAPIZ DEEP PLEX SYSTEM OCHRONY I ODBUDOWY N2
Deep Plex - co kryje się w tym dozowniku? Tak w skrócie jest to rewolucyjny system ochrony i odbudowy włosów. System oparty na nowatorskim kopolimerze, który ma za zadanie dotarcia aż do kory włosa, dodając mu siły od wewnątrz. Deep_Plex daje włosom ekstremalną ochronę, wzmocnienie i intensywny blask. Jak wygląda zabieg? W pierwszym kroku włosy są myte, potem nakładana jest odżywka, po jakimś czasie zostaje spłukiwana, a następnie nakładana jest maseczka, po której przez około godzinę siedzimy  pod aparatem w kształcie kopuły. To tak zwana sauna dla włosów, która sprawia, że odżywcze składniki wnikają dokładnie w głąb. 

Od zabiegu minęło już kilka dni. Czy efekt utrzymuje się bez użycia profesjonalnych produktów i sprzętów? Zdecydowanie tak! Za każdym razem, nawet gdy używam innych szampon/odżywkę, włosy pozostają wciąż miękkie i gładkie w dotyku. Zauważyłam też ich mniejszą łamliwości.  
Zapewne ciekawi Was jak to wygląda cenowo? Myślę, że to zależy od salonu. Ceny wahają się pomiędzy 70-100 zł w zależności od długości włosów. Przy ekstremalnie zniszczonych i wykruszonych włosach zalecane są częstsze kuracje. Mi osobiście jeden zabieg  w zupełności wystarczył. W salonie możecie zapytać też o kuracje OLAPEX'em - jest to odpowiednik DEEP PLEX SYSTEM.
To tyle jeśli chodzi o moją pielęgnację włosów. Najważniejsza jest systematyczność oraz prawidłowe nawilżenie włosa. Jeszcze kilka dni temu nie wyobrażałam sobie życia bez prostownicy. Na ten moment, jak widać wcale jej nie potrzebuję. Moje włosy dawno nie wyglądały tak zdrowo!
Podsumowując, jestem po prostu szczęśliwa. Mam mniej pracy przy włosach rano, zyskałam więcej czasu na wyszykowanie się , czy też wypicie pierwszej kawy.
Gdybyście miały jakieś pytania z chęcią na nie odpowiem :)

1 komentarz:

  1. Witam.Czy dobrze rozumiem... najpierw mycie głowy, potem plex 2 i na koniec plex 3?Pytam,ponieważ nie mam włosow farbowanych(i nie planuje farbowania)-czyli odrzucam plex nr 1- a sama chcę uztskac efekt odzywienia deep plexem.

    OdpowiedzUsuń