Lifestyle

Sesja zdjęciowa z Marcelem dla marki Kidwell!

czerwca 28, 2019 Słomkowo 0 Komentarzy


Kilka tygodni temu po raz kolejny miałam okazję wziąć udział w sesji zdjęciowej do katalogu nowych produktów - krzesełek do karmienia, polskiej marki Kidwell, Tym razem przed obiektywem stanęłam sama z Marcelkiem. Sesję wykonała PaniWożna! Nasza wspólna sesja trwała chyba z pół dnia i muszę Wam powiedzieć, że Marcel to urodzony "model". On naprawdę jest w tym świetny. Atmosfera była fantastyczna, zresztą pewnie widzicie to na zdjęciach. Humorki nam dopisywały. Tworząc ten wpis, miałam jeden podstawowy problem - wybór zdjęć na bloga z kilkuset cudownych kadrów. Przyznam Wam się, że jest to zdecydowanie jedna z moich ulubionych sesji.


Marka Kidwell zwraca szczególną uwagę na jakość, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Sama korzystam z ich produktów i muszę Wam powiedzieć, że jako wymagający klient jestem w pełni usatysfakcjonowana.  Cieszę się raz jeszcze z tego pięknego dnia we wspaniałym gronie.
Mam nadzieję, że efekt końcowej  współpracy Wam się spodoba! Było to wspaniałe doświadczenie oraz wyzwanie dla małego Marcelka. Wystylizowanie siebie i Marcelka do sesji było dla mnie samą przyjemnością. A teraz zostawiam Was ze zdjęciami :)

W tej nowszej wersji krzesełka znajduje się kosz pod siedziskiem na akcesoria np. mokre chusteczki do rączek, książeczki, śliniaczki, czy zabawki.
Profilowana tacka z miejscem na kubeczek i  podwyższone brzegi tacki zapobiegają rozrzucaniu jedzenia czy zabawek na podłogę. Ułatwiają również chwytanie pokarmu przy karmieniu metodą BLW. U nas sprawdza się to fantastycznie :) Krzesełko dostępne tutaj :)
 

Wszystkie produkty marki Kidwell kupicie tutaj na Allegro :)


Do napisania!

0 komentarze: