Dom i wnętrze

Półka ścienna, domek na zabawki i mini książeczki do pokoju chłopców!

września 05, 2019 Słomkowo 1 KomentarzyDzień dobry :)
Zapewne już nie raz widzieliście u nas na Instagramie, bądź też na Instastories tę kultową półeczkę na dziecięce drobiazgi. Dzisiaj nadszedł czas, by Wam o niej co nie co opowiedzieć. Zacznę od tego, że przedmioty marki "Pszczoła i niedźwiedź" tworzone są przez polską rodzinną firmę (córkę i ojca), która robi wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju meble i dekoracje dla dzieci i dorosłych. Ich misją jest wnoszenie piękna i koloru do naszego domu. Każdy ich mebel jest unikatowy, ręcznie wykonany z niesamowitą starannością. Jak widzicie nam póki co służy jako regał na mini książeczki i drobne zabawki. 

Miałam przyjemność osobiście poznać tych miłych ludzi na żywo i od razu wyczułam, że to co robią, jest ich ogromną pasją! Naprawdę takie rzeczy widać gołym okiem. Na ich stronie znajdziecie (aktualnie jest w budowie) przedmioty z piękną estetyką. Produkty "Pszczoła i niedźwiedź" póki co można tutaj kupić :)
Nam bardzo do gustu przypadła półka w tej niebieskiej tonacji. Pięknie wtapia się w pokój chłopców. Ma mnóstwo zastosowań, może sprawdzić się np. w kuchni, nad ekspresem do kawy, przechowując piękne filiżanki i kubki. Może także posłużyć jako domek dla lalek, w pokoju dziewczynek. Wystarczy puścić wodze fantazji :) 
Tylko od Was zależy na co ją przeznaczycie.  Świetnie nadaję się do zawieszenia na ścianie, co planujemy zrobić, ale dopiero po małym remoncie w pokoju chłopców. Ale to może nie teraz, bo póki co to odległe plany :) Małymi kroczkami do przodu!

A Wam podoba się taka półka ścienna w kształcie domku?! Gdzie Wy trzymacie drobne dziecięce zabawki?!

Wymiary naszej półki:
Wymiary: ~ 74,5 x 35 x 11cm 
Materiał: sklejka drewniana

1 komentarz:

  1. Ekstra półeczka w formie domeczku. Już od małego dzieci uczą się układać rzeczy. Elegancka i praktyczna ozdoba w pokoiku.

    OdpowiedzUsuń