Moda

Moja ulubiona domowa stylizacja

października 01, 2019 Słomkowo 1 Komentarzy

Dzisiaj na blogu mam dla Was małą inspirację - stylizację domową, która świetnie sprawdza się u mnie w domu. Ostatnio cały czas chodzę w sukienkach, czuję wówczas kobieco i "elegancko". Na zdjęciach prezentuję Wam śliczną i niesamowicie wygodną w noszeniu Peonię Frigeo – marki Aeterie

To zestaw, który zakładam bardzo często. Sukienka o błękitnym kolorze, posiada dwie kieszonki oraz ma nieco szersze rękawki, które pięknie budują linię ramion. Zakrywa kolana, dzięki czemu pięknie wysmukla sylwetkę. Materiał jest cieniutki i lekko elastyczny. Nosząc ją czuję się komfortowo przez cały dzień nawet sprawując opiekę nad dziećmi, a jak wiemy w domu nie ma sielanki i leżenia do góry brzuchem. Chłopcy uwielbiają jak się wokół nich dużo dzieje. Kochają gdy mama ich goni, łapie, podrzuca do góry,  chowa się pod stołem czy też bawi się w "stary niedźwiedź mocno śpi", a zaraz potem urządza bitwy na poduszki. Ach, mogłabym tak wymieniać bez końca! I niech Was nie zmyli krótka przerwa na wypicie herbatki z myszką Mailag, która swoją drogą jest przeurocza. Zaraz potem zostałam wyciągnięta przez moich małych kawalerów na zabawę do ogródka. 
Prezentuję Wam zatem niesamowicie uroczą sukienkę, która świetnie prezentuje się w wersji na codzień, czy na specjalnw okazje (urodziny, garden party itd.). Zresztą co będę tu dużo pisać… zobaczcie i oceńcie sami :) 
Jak wychodzę z maluszkami na ogród wystarczy, ze narzucam na siebie grupy wełniany sweter. Z nim ostatnio nie mogę się rozstać. Dajcie znać koniecznie, jak Wam się podoba ta stylizacja! :)
 sukienka: Aeterie (Peonia Frigeo) | buty: Aeterie | sweter wełniany : domowa robota

Myszka Big Brother w pudełku po zapałkach - klik

1 komentarz: