Dziecko

MONTINO RURKI 3D - KREATYWNA ZABAWA DLA CAŁEJ RODZINY

grudnia 28, 2019 Słomkowo 2 Komentarzy

Witajcie po świętach! Niesamowite jak ten czas szybko płynie!  Dopiero co siedzieliśmy wspólnie przy wigilijnym stole, a już lada dzień powitamy Nowy Rok. Będę długo wspominać ten wspaniały świąteczny czas.

O klockach konstrukcyjnych słyszeliśmy wiele dobrego. Są to zabawki, które cieszą się ogromną popularnością szczególnie wśród przedszkolaków. Małe dzieci uwielbiają manipulować przedmiotami i tworzyć z nich nowe, kreatywne rzeczy. Dzięki dopasowywaniu klocków do siebie oraz wciskaniu kolejnych elementów dziecko ćwiczy mięśnie paluszków i nadgarstków. 
Mimo ogromnej popularności wspomnianej zabawki, nasze pierwsze spotkanie z kolekcją konstrukcyjnych "słomek" miało miejsce dopiero w tym roku, dzięki hojności i uprzejmości "Gwiazdorka", który pod choinką zaskoczył naszego starszego synka prezentując mu ten kultowy, kolorowy zestaw.  "Montino Rurki 3D", to gwarancja doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Mimo, iż z samego początku konstrukcyjnym zdolnościom wnuczka z zaciekawieniem przyglądał się sam dziadek, to finalnie zabawa polegająca na konstruowaniu coraz to bardziej wymyślnych brył czy budowli pochłonęła w drugi dzień świąt dosłownie wszystkich obecnych domowników.
W środku opakowania znajdziemy cztery woreczki, a w nich trzy długość rurek oraz łączniki w kształcie gwiazdek. Nie zabrakło także albumu z inspiracjami, który nierzadko służył nam za ściągę.  Produkt jest niezwykle zachęcający, ponieważ tworzone obiekty mogą być na prawdę wielkie, zatem ucieszą najmłodszych, a same ich projektowanie jest wyjątkowo proste.
Klocki konstrukcyjne to nie tylko świetna zabawa i mnóstwo frajdy. Jest to także zabawka z kategorii edukacyjnych, dzięki której dzieci zdobywają wiedzę o otaczającym ich świecie oraz rozwijają wyobraźnię.
Montino Rurki 3D (do kupienia tutaj -najtaniej)2 komentarze:

  1. Moi synowi również uwielbiają te rurki 3D ;) Też je polecamy ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ostatnie zdjęcie jest genialne!

    OdpowiedzUsuń