Dziecko

Bajkowe plecaki dla dzieci, które urozmaicą każdą rodzinną wyprawę

marca 30, 2020 Słomkowo 0 Komentarzy

LittleLife  Krokodyl
 
Wraz ze swoimi dziećmi uwielbiamy wszelkie bliskie i dalekie wyprawy. Zresztą kto z nas nie lubi raz na jakiś czas wyrwać się z domu? Niestety w obliczu obecnej sytuacji możemy jedynie powspominać nasze ostatnie wojaże. 
Balkon, taras czy ogródek to obecnie nasi najlepsi przyjaciele. Tak czy siak nie załamujemy się! Myślimy pozytywnie, zaznaczając na mapie kolejne punkty do odwiedzenia w przyszłości. 

Bajkowe plecaki dla dzieci, które urozmaicą każdą rodzinną wyprawę

Żadna wyprawa jak dotąd nie odbyła się bez chłopięcej "wyprawki". Moi chłopcy uwielbiają zabierać ze sobą przeróżne rzeczy. Wykorzystują w tym celu swoje ulubione plecaki,  które w mgnieniu oka wypełniają po brzegi męskimi gadżetami. Oczywiście nie pozwalam im na wynoszenie całego pokoju. Pakujemy zazwyczaj kilka zabawek typu samochodziki, małe kartonowe książeczki czy też drewniane artykuły spożywcze do zabawy. Wierzcie mi - czasami jest co dźwigać! 
Testowaliśmy już wiele fajnych i praktycznych plecaków. Strzałem w dziesiąte okazały się  produkty angielskiej firmy LittleLife - seria Animal Pack. Te słodkie plecaczki-zwierzaki mieszczą niespodziewanie wiele rzeczy. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów i są niezastąpione podczas małych i dużych podróży. Plecak dla młodszego dziecka (12 miesięcy do 3 lat) posiada także smycz bezpieczeństwa. Jest ona zakończona karabińczykiem, który zaczepia się do kółka na górze plecaka. Możesz wówczas trzymać dziecko blisko, gdy tylko wymaga tego sytuacja. Choć sama nie używam tego rozwiązania sądzę, iż może to być szczególnie pomocne przy bardzo żywiołowych maluchach, odwiedzając duże skupiska typu dworce, lotniska, supermarkety. Rozwiązanie to posiada brytyjskie i europejskie standardy bezpieczeństwa. Smycz kiedy nie jest używana, można ją schować do środka plecaczka.
Tak jak wstępnie wspomniałam w sprzedaży dostępne są różne modele plecaków, dostosowane do wieku dziecka. Dla naszych maluchów wybrałam:
Marcel 2 latka - LittleLife  Krokodyl:
Idealne dla dzieci: od 12 mc - do 3 lat (pojemność 2 litry)
Olivier 5 lat - LittleLife Dinozaur
Idealne dla dzieci: 3 + (pojemność 6 litrów)
LittleLife  Krokodyl
LittleLife  Krokodyl
LittleLife  Krokodyl
LittleLife  Krokodyl
LittleLife Dinozaur, plecak
LittleLife Dinozaur
LittleLife Dinozaur
LittleLife Dinozaur, plecak
LittleLife Dinozaur
LittleLife Dinozaur, plecaki
Plecaki dla dzieci
LittleLife Dinozaur
Dla maluszków plecaki
LittleLife Dinozaur

0 komentarze: