PHONE MIX

GOODBYE MARCH 2020

kwietnia 06, 2020 Słomkowo 2 Komentarzy


Nastał dla nas wszystkich bardzo trudny czas. Dziś dowiedzieliśmy się, iż nasza społeczna izolacja może zostać przedłużona nawet do czerwca. Wyobrażacie to sobie?
Tyle czasu z ograniczeniami, zamknięci w swoim własnym domu, bez możliwości spotkania z rodzicami, dziadkami czy rodzeństwem? Dobrze, już bez narzekania! Najważniejsze, że jesteśmy zdrowi i jesteśmy razem. Doceniam to bardzo. 
Żeby poprawić sobie humor, postanowiłam podzielić się z Wami zdjęciami z marca. Kadry uchwyciłam telefonem w okresie gdzie jeszcze wszystko funkcjonowało normalnie.  Życzę dużo siły dla wszystkich!  Z przyjemnością przyjmę od Was wszystkie dobre, podnoszące na duchu wiadomości.

Marzec zaczęliśmy od rodzinnego spotkania. Taj-India - Restauracja indyjska serwuje na prawdę przepyszne jedzonko. 
Pierwsze wiosenne kwiatuszki u mamy w ogrodzie <3
Na początku marca zakupiliśmy dla całej rodzinki rowery. Jak widzicie na foteliku jest jeszcze metka. Pierwsze próby wspólnej wycieczki odbyły się z ogromną radością. Synkowi kilka razy udało się nawet zasnąć. Teraz przez sytuację w kraju stoją i kurzą się w garażu:(
10 marca udało nam się być razem z marką Deichmann na wiosennym evencie, który był połączony z prezentacją najnowszej wiosennej kolekcji marki. 
Będąc w Warszawie, korzystając z pięknej pogody, udaliśmy się na krótki spacer po królewskich Łazienkach.

Na moim Instagramie trwa konkurs, w którym do wygrania jest spersonalizowane etui na telefon lub skórka na laptopa. 

13. marca 2020 - dzień przed ogłoszeniem krajowych obostrzeń, udało mi się wypożyczyć kilka pozycji książkowych z biblioteki :)

14. marca zaczynam pierwszy dzień w domu. Wymagana ilość czasu na rozwiązanie zadań jakie dostajemy z przedszkol to ponad 2 godziny! A myślałam, że dzieci w przedszkolu tylko się bawią :)
Pingwinek z masy papierowej pomalowany przez mojego młodzieńca wyszedł naprawdę piękny! W kolekcji mamy jeszcze niedźwiadka i nosorożca.
Mały kącik stworzony dla dzieci na tarasie <3
Były też krótkie wycieczki do lasu :)
Jak ja dawno nie robiłam sobie selfie. Chyba w ostatnim czasie nieco dojrzałam :)
Kocham obserwować zachody słońca. Uczę moje dzieci, że takie małe chwile warto codziennie celebrować
Pieczenie domowych bułeczek i chlebka weszło nam w nawyk. Nie ma w nich grama chemii są puszyste i w sam raz na poranne śniadanka.
Zeszyt założony do pisania literek. 
Taki piękny prezent dostaliśmy od  Pomalunki.
Moje domowe Spa, czyli chwila przyjemności.
Tydzień temu było tak pięknie i słonecznie, że postanowiliśmy zjeść obiadek na ogrodzie.
Kocham takie drewniane puzzle 3 D. To jest żółw morski. Polecam dla dzieci 3+
Las to naturalne środowisko dla dzieci. Szkoda, że teraz zakazano nam tam chodzić :/ 
Piękne naklejki na laptopa od Caseapp
Kolorowanie to zawsze świetna zabawa.
A na koniec piękne, mądre wyjaśnienie istoty cierpienia przez ojca Szustaka. 
#kazankodookienka 

2 komentarze:

  1. Niestety, izolacja będzie dawać się we znaki wszystkim. Jest to jednakże też dobry czas na to, aby przeprowadzić pewne zaległe prace remontowe w domach. nie możemy wychodzić, ale możemy pewne rzeczy w domach robić - izolacja to nie powód do zamykania sie w komórce. Osobiście realizujemy teraz remont w pokoju dzieci i ostatecznie skończyło się na tym, iż wybieramy naklejki na ścianę dla dzieci, żeby uatrakcyjnić wygląd pokoju. Nad biurkiem wylądują naklejki edukacyjne - bardzo ciekawe rozwiązania można osiągnąć. Nie możemy się z małżonką doczekać efektu końcowego.

    OdpowiedzUsuń