PHONE MIX

GOODBYE MAY 2021

czerwca 16, 2021 Słomkowo 0 Komentarzy


Końcówka kwietnia i początek maja to od sześciu lat mój ukochany okres w roku. W tych miesiącach urodzili się moi synowie. Najstarszy synek skończył właśnie sześć lat, a najmłodszy trzy latka. W brzuszku noszę nasze trzecie maleństwo - kolejnego chłopczyka. Macierzyństwo na zawsze zmieniło mój światopogląd, wartości i styl życia! Za nami przepiękny maj, który niestety czas już pożegnać…

urodzinowy tort

Pomału staje się to naszą tradycją, że babcia piecze dla chłopców pyszny tort ze świeżymi owocami wiosny i lata <3

urodzinowy tort

 Dekoracje na babeczkach i torcie to nic innego jak cudne Peter Rabbit & & Friends!

Sok wyciskany
Bardzo często poranki zaczynamy od świeżo wyciskanych soków. Wtedy w łatwy sposób mogę przemycić sporą garść szpinaku, pietruszki czy jarmużu moim dzieciom.
Pałac, parasol

Tegoroczny maj zdecydowanie należał do najbardziej deszczowych miesięcy... Nie pamiętam tak zimnego i mokrego maja. Temperatura bardziej przypominała mi miniony kwiecień, a nawet marzec.

pokój chłopięcy

Uwielbiam robić małe zmiany w pokoju chłopców. Teraz w pomieszczeniu stoi jedno łóżko. Zrobiło się tyle miejsca na zabawę... Ciągle brakuje nam dywanu, na którym moglibyśmy przyjemnie usiąść. W sumie mam jeden na oku od Westing :)

piaskownica

Piaskownica i plaża pod domem, och ileż radości daje to dzieciom...

lilie

Uwierzylibyście, że te lilie stały ponad miesiąc w wazonie i pachniały niezwykle pięknie i naturalnie. To najbardziej wytrwałą cięte kwiaty jakie miałam.

antyki, szkło

I jak tu wybrać, jak to wszystko takie piękne...

Czacz, antyki

Antyki same cudeńka <3 

ciasto jogurtowe slomkowo

Maj to i bez w wazonie! A dla brzusia ciasto domowe z truskawkami :P

sosny pędu, syrop

Udało mi się w tym roku zerwać młode pędy sosny i zrobić pyszny, zdrowy syropek dla dzieci na jesień i zimę. 

Świeże kosmetyki krem - Fridge

Świeże i naturalne kosmetyki fridge by yDe to jedyne kremy i podkłady, które mam ochotę używać w ciąży. Ukochane to te z oleju z dzikiej róży, ich zapach jest obłędny! Miałyście już z nimi do czynienia?

Spacerując z dziećmi po Poznaniu, zawsze zachodzimy do księgarni Świętego Wojciecha, pierwsza książka, która wpadła mi w ręce to właśnie biografia Pani Wandy Błęńskiej -specjalistki w dziedzinie leczenia trądu w Bulubie w Ugandzie.

Brzuszek ciążowy

Drobny chłopczyk już ledwo upchnięty w spódnicę. Pomału czas na ciążowe sukienki! A w tle nowa tapeta Sandberg do naszej sypialenki <3
Noworodek ubranka

Coś czuje, że przy trzeciej wyprawce mocno zaszaleje, bo jak tu nie szaleć, jak te malusie ubranka i akcesoria są takie piękne... Na sam widok już się rozklejam <3

Aeterie torebka

Marzyłam o babcinej torebce, która pomieści potrzebne akcesoria takie jak: książka, portfel, chusteczki i drobne kosmetyki. Ta ma idealną wielkość i jest niezwykle zgrabna!

kwiaty dla mamy

Synuś z babcią na spacerze zerwał dla mamy taki piękny bukiet <3 Ma chłopczyk gust...

książka

Kurier czasem zostawia takie prezenty od wydawnictw...

Porcelana

Tę piękną polską porcelanę moi teście dostali na swój ślub. W dość wyjątkowym dniu została mi ona podarowana. Zachwycam się nią każdego dnia! Pasuje mi do serwowania wielu potraw!

Babcina piżama

Babcine piżamki piękne są w Tkmaxxx.

brzuszek ciążowy

W stanie błogosławionym najlepsze odzienie to sukienki, zakrywają i podkreślają to co najważniejsze <3
Miło będę wspominać tegoroczny maj 2021, ale nie da się ukryć, że wszyscy byliśmy już tą aurą i niską temperaturą zmęczeni. Mam nadzieję, że czerwiec wynagrodzi nam te wszystkie zimne dni... Do usłyszenia za miesiąc, w kolejnym podsumowaniu miesiąca. 

0 komentarze: