O NAS

października 28, 2019 Słomkowo 0 KomentarzySLOMKOWO - czyli Agnieszka, Wojtek, Olivier & Marcel 
Jesteśmy młodym małżeństwem - mamą i tatą czteroletniego Oliviera i rocznego Marcela. Tworzymy zgraną rodzinkę, żyjącą spokojnie swoim tempem. Każdą wolną chwilę staramy się wykorzystać w sposób maksymalnie kreatywny. Od lat pasjonuje nas fotografia oraz pozyskiwanie sprawdzonych sposobów na ułatwienie sobie życia :-) Postanowiliśmy to połączyć i tworzyć o wszystkim tym co sprawia nam przyjemność.
Wspólnie tworzymy blog lifestylowo-parentingowy w ramach którego dzielimy się naszym codziennym życiem, recenzujemy produkty które lubimy, piszmy o naszych podróżach. Staramy się aby codziennie spotykało nas coś pozytywnego. Uwielbiamy siebie, wspólne wyprawy, gorące croissanty i kawę. Ciągle rzucamy sobie to nowe wyzwania. To tak pokrótce :)

Agnieszka 
Mam 31 lat i jestem radosną, optymistyczną żoną oraz mamą dwóch uroczych chłopców. Na blogu pokazuje swój styl! Chcę ukazać, że można się ubierać elegancko i z umiarem. Że nie trzeba wiele odkrywać, żeby zostać zauważoną. Lubię subtelny i delikatny makijaż.   Zapraszamy do obserwowania!

Pozdrawiamy
A&W


0 komentarze: